WĘDZARNIA OGRODOWA 330108 BIOWIN

 • Producent: Biowin
 • Cena brutto: 349,00 zł
 • (Cena netto: 283,74 zł)
 • szt.
 • Poleć produkt

W poszukiwaniu prawdziwego smaku, nie skażonego dążeniem do najniższej ceny i największej wydajności proponujemy powrót do wiekowej tradycji pełnej starych przepisów i receptur, obfitującej w naturalne składniki i procesy przygotowania ryb i mięs. Wierzymy, że tradycyjna, domowa metoda wędzenia zapewni Państwu wiele satysfakcji z samodzielnego uszlachetniania wyrobów oraz przyniesie wiele kulinarnych uniesień.


Wędzarnia przeznaczona do użytku w ogrodzie, na tarasie. Umożliwia wędzenie produktów różnej wielkości, układając je na półce, zawieszając je na hakach (3 szt.) oraz prętach (2 szt) umieszczonych wewnątrz komory wędzenia. Specjalnie zaprojektowana przepona oddziela palenisko od komory wędzenia i zabezpiecza w ten sposób wędzone produkty przed spaleniem. Podwójne ścianki boczne, przez które przepływa część gorącego powietrza, zapewniają stały rozkład temperatury, równomierne uwędzenie produktów oraz optymalne wykorzystanie energii. Kontrolę temperatury w komorze wędzarniczej ułatwia termometr a umieszczone w drzwiach okienko pozwala na obserwację wędzonych produktów bez konieczności otwierania wędzarni.


Wędzarnia umożliwia wędzenie produktów różnej wielkości, układając je na półce, zawieszając je na hakach oraz prętach umieszczonych wewnątrz komory wędzenia. Specjalnie zaprojektowana przepona oddziela palenisko od komory wędzenia i zabezpiecza w ten sposób przed spaleniem wędzone produkty. Podwójne ścianki boczne, przez które przepływa część gorącego powietrza, zapewniają stały rozkład temperatury, równomierne uwędzenie produktów oraz optymalne wykorzystanie energii.


Wędzarnia z termometrem
330108

Mała wędzarnia z wysokiej jakości stali nierdzewnej idealna do ryb, kurczaka i mięs.
Zasilana węglem lub brykietem.
Wędzarnia wyposażona jest w termometr, który pozwala na regulację temperatury podczas całego procesu wędzenia, bez konieczności użycia dodatkowego urządzenia.
Wymiary 39 x 28 x 80 [cm] (szer. x głęb. x wys.)


Wyposażenie:
 1. Nakładany daszek – 1 szt.
 2. Uchwyt do przenoszenia wędzarni (po zdjęciu daszka) – 1 szt.
 3. Termometr – 1 szt.
 4. Pręt do zawieszenia haków wędzarniczych – 2 szt.
 5. Hak wędzarniczy – 3 szt.
 6. Ruszt (półka ażurowa) – 1 szt.
 7. Taca tłuszczowa – 1 szt.
 8. Taca na zrębki wędzarnicze – 1 szt.
 9. Przepona oddzielająca palenisko od komory wędzenia – 1 szt.
 10. Korytko na węgiel lub brykiet – 1 szt.
 11. Rączka
 12. Drzwi
 13. SzybaGRATIS 2 OPAKOWANIA ZRĘBKÓW Z PONIŻSZEGO ZDJĘCIA