ZESTAW DOMOWA PIEKARENKA BIOWIN 409600 NOWOŚĆ FV

  • Producent: Biowin
  • Cena brutto: 99,90 zł
  • (Cena netto: 81,22 zł)
  • szt.
  • Poleć produkt
Chrup, chrup, chrup... 

Po kuchni roznosi się zapach świeżo wypiekanego chleba. Idealnie przypieczona skórka, puszyste wnętrze, a do tego pyszne masło własnej roboty... Najlepiej smakował z miodem? Pomidorami? Świeżo pokrojoną cebulką? 

Zapach domowego chleba kojarzy nam się z miłością. Z domem. Pyszny, świeży, jeszcze ciepły, jest tym, za czym tęsknimy najbardziej. Przypomina Ci się świeża piętka, nierówno, bo w pośpiechu oderwana od bochenka, zanim mama zdążyła ukroić pierwszą kromkę... 

Zestaw Domowa Piekarenka do idealny prezent do domowego wypieku chleba i innych beztłuszczowych potraw. 

ZESTAW ZAWIERA:

- GARNEK RZYMSKI OKRĄGŁY 4 L. Naczynie jest idealne do pieczenia chleba, mięs, warzyw i wielu innych produktów spożywczych. 

Specjalne właściwości naturalnego surowca, z którego wykonany jest garnek rzymski, pozwalają na przygotowanie potraw w atmosferze pary wodnej. Nie ma potrzeby dodawania tłuszczu czy oleju, dzięki czemu dania zachowują swój naturalny aromat, witaminy i mikroelementy - po prostu są pyszne i zdrowe. Tak przygotowane potrawy są idealne dla osób będących na diecie. 

Porowata struktura naczynia umożliwia wchłonięcie wody, która następnie paruje w trakcie pieczenia. Nic się nie przypala, a piekarnik pozostaje czysty. 

- ZAKWAS CHLEBOWY PSZENNY. Zakwas do wypieku zdrowego, aromatycznego pieczywa. Stosowanie zakwasu ma szereg zalet, a są nimi między innymi: 

- lepsza przyswajalność pieczywa 
- delikatny smak 
- chrupiąca skórka i ładniejszy kolor pieczywa 
- soczysty miękisz
- wydłużona świeżość pieczywa. 
Każde opakowanie zakwasu: na 0,5 kg mąki. 

SUSZONE DROŻDŻE PIEKARSKIE 100 g. Suszone drożdże piekarskie do wypieku pieczywa, ciast i pizzy. 

Wyselekcjonowany, aktywny szczep drożdży Saccharomyces cerevisiae, przeznaczony do szybkiej fermentacji ciasta. 

Drożdże należy dozować zgodnie z informacjami zawartymi w przepisie na wybrane ciasto. 8 g suszonych drożdży odpowiada 25 g drożdży świeżych. Drożdże można mieszać bezpośrednio z mąką, bez sporządzania rozczynu. Do mieszaniny dodać pozostałe składniki, wyrobić ciasto i pozostawić w cieple do wyrośnięcia, po czym piec zgodnie z przepisem. 

- MIESZANKI DO WYPIEKU CHLEBA. 100% naturalne, zawierają dopracowane i sprawdzone kompozycje samych ziół. Każda z mieszanek przeznaczona jest na 1 kg mąki. 
1. Mieszanka Ziołowa Tradycyjna. 
2. Mieszanka Pomodoro.

- PORADNIK PIEKARNICZY.
  • urządzenie oryginalnie zapakowane 
  • instrukcja obsługi
  • paragon lub faktura VAT
  • nasz firmowy kalendarzyk :)